Oferta

Zajmujemy się tworzeniem prezentacji multimedialnych ze zdjęć filmików rodzinnych, animacją, fotografią okolicznościową oraz prowadzeniem imprez Dj / Karaoke / Wesela, oraz fotografią śmieszną budką (Fobobudką:)

Dodatkowo możemy Państwu zaoferować niesamowite prezenty na rózne okoliczności. Poniżej znajduje się nasza oferta:

Śmieszna okładka dowolnego magazynu

Wykonamy dowolną okładkę magazynu ze zdjęciami spersonalizowana pod Sloenizanta/tkę - Jubilata/tkę. Prezent idealnie nadaje się na każdą uroczystość i sprawi wiele radości osobie która go dostanie. Możliwość oprawienia go w ramę.

Śmieszny stary obraz

Wykonamy dowolne dzieło mistrzów - z humorem i przytupem. Jest to foto manipulacja polegająca na foto retuszu dowolnego starodawnego obrazu. Chcesz być Królem, Napoleonem lub dowolną postacią starożytną. Nie ma problemu wykonamy to dla Ciebie. Jako prezent fantastycznie zdaje swoje zadanie a w połączeniu ze złotą ramą potęguje doznania wizualne.

Foto-obraz z Twojego zdjęcia

Wykonamy ci specjalny fotoobraz na płótnie Canvas który idelnie nada się na prezent jak również uatrakcyjni twoje wnętrze.

Foto-obraz jako podziękowanie dla rodziców, młodych na ślub

Wykonujemy Piękne sakralne obrazy idealnie nadające się jako prezent dla Rodziców, Dziadków, Chrzestnych, Pary młodej podczas uroczystości weselnej. Jest to Piękna pamiątka która przetrwa wiele wiele lat.

Koszula/bluza ze śmiesznym nadrukiem

Jeśli chcesz dać komuś oryginalny prezent idealnie nada się koszulka specjalnie spersonalizowana. Wykonujemy nadruki w technologii flex i flock które charakteryzują się trwałością i jakością. Można je wykonać od 1 szt co nie wiąże się z kosztami przygotowania.

Koszulka Sportowa

Wykonamy dla Państwa indywidualna koszulkę lub komplet sportowy całkowicie wysublimowany (czyli pokryty grafiką), zaprojektowaną i uszytą tylko dla Państwa. Może to być dowolny klub sportowy, zespół muzyczny lud dowolna grafika jaką mi dostarczycie. Rozmiary od s do 2xl oraz koszulki dziecięce według euro rozmiarówki.

Fotokubki

Każdy z nas pije gorącą kawę, lub herbatę - czasami zdarza się pić napoje wyskokowe, nie ma jednak większej radości pić z kubka którego dostało się od najbliższej osoby. Taki prezent napewno za każdym razem jego korzystania będzie sprawiał osobie radość i przynosił uśmiech na jego twarzy.

Archiwizacja wspomnień

Masz stare kasety ze wspomnieniami. Chciałbyś/chciała zrobić komuś prezent lub samemu zobaczyć archiwalne nagrania na telewizorze, laptopie, tablecie, projektorze, a nie masz gdzie odtworzyć kaset VHS to dobrze Trafiliście. Zgrywamy kasety VHS, S-VHS, video8, digital8, Hi-8, miniDV. Nie wyrzucaj wspomnień zapisz je cyfrowo. Przetrwają jeszcze wiele wiele lat

Foto retusz

Posiadasz stare zdjęcia nadgryzione przez ząb czasu??? Nic nie stoi na przeszkodzie aby takie fotografie przywrócić do jakości z przed lat nadając im formę cyfrową. Przetargane, pogięte, zalane zniszczone. My przywrócimy im dawny blask.